• گزارش تصویری برگزاری اردوی قم جمکران

 • الگوهای علم دینی کدام است؟
  منظور از حکمی یا اجتهادی، حکمت و فلسفه‌ای است که از منبع دینی اسلامی تغذیه می‌کند، اما این روش می‌تواند با منابع دیگر هم کارایی داشته باشد.

 • برگزاری تئاتر سرّسیب در دانشگاه شهید بهشتی
  تئاتر سرّسیب در دانشگاه شهید بهشتی به مدت هشت روز به مناسبت ایام الله دهه فجر ویژه بانوان برگزار گردید

 • رمز مانایی انقلاب
  کارشناسان برجسته غربى معترفند هر یک از تهدیدات و تهاجمات گسترده‌ای که براى جمهورى اسلامى تاکنون پیش آمده، چنانچه براى هر کشور دیگرى پیش آمده بود، عملاً آن نظام سیاسى را ساقط مى کرد.

 • حضور آیت الله اعرافی در دانشگاه شهید بهشتی
  آیت الله اعرافی رییس دانشگاه جامعه المصطفی و امام جمعه در مسجد الزهرا دانشگاه شهید بهشتی سخرانی کردند و با دانشجویان و ریاست دانشگاه از نزدیک دیدار کردند

 • آیا انقلاب اسلامی ایران همچنان پیشرو است؟
  اگر کسی فکر کند که انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ تمام شد یا گمان کند انقلاب فرانسه با فتح قلعه باستیل در سال ۱۷۸۹م کارش به پایان رسید؛ ماهیت انقلاب را نشناخته است. در واقع ..

 • مسئولان مراقب باشند كه جنجال هاي روزمره انتخاباتي آنها را سر گرم نكند
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار فرماندهان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی، ۲۲ بهمن و انتخابات را دو عید پرمضمون ملت ایران خواندند و

 • "جشنواره انقلاب ماندگار" ويژه دانشجويان دانشگاه هاي سراسر كشور
  همزمان با فرارسيدن ايام الله دهه فجر مركز آموزش مجازي دانشگاهيان، جشنواره اي را با عنوان "جشنواره انقلاب ماندگار" ويژه دانشجويان سراسر كشور را برگزار مي كند.

 

لبخند و تلخند
 
 ادامه خبر >>
 ادامه خبر >>

با این رنگ ها آرامش بگیرید و شاد شوید
رنگ از جمله مخلوقات خداوند در طبیعت است که نه تنها از جنبه زیبایی توجه انسان ها را از بدو خلقت تاکنون به خود جلب کرده است، بلکه مباحث فلسفی ابوابی، به ماهیت و چیستی رنگ اختصاص یافته است.
 ادامه خبر >>

در این مواقع آب سرد نخورید
سعی کنید حتی الامکان پس از ورزش سراغ نوشیدن آب سرد نروید و از این کار پرهیز کنید و آب ولرم و نیمه سرد بنوشید چون با این کار به کبدتان آسیب می رسانید حتی بعد از استحمام و در حالت ناشتا نیز این کار را انجام ندهید این توصیه متخصصین طب سنتی نیز هست!
 ادامه خبر >>

خندوانه سوژه جالب گزارش روزنامه گاردین
گاردین در گزارشی به پخش خندوانه در ایران و استقبال ایرانی‌ها از استندآپ کمدی پرداخت.
 ادامه خبر >>

اگر درس نمي خوانيد
جمله معروف امام که یادتان هست؟‌‌ همان که روی دیوار بیشتر مدارس‌مان نوشته شده بود؛ حرام است در مدرسه بمانید اگر درس نخوانید...
 ادامه خبر >>

تاریخچه طنازانه دانشجویی
فرض کنید، سر کلاسید و دارید بیانات استاد تاریخ رو گوش می‌کنید
 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>