• گزارش تصویری برگزاری اردوی قم جمکران

 • الگوهای علم دینی کدام است؟
  منظور از حکمی یا اجتهادی، حکمت و فلسفه‌ای است که از منبع دینی اسلامی تغذیه می‌کند، اما این روش می‌تواند با منابع دیگر هم کارایی داشته باشد.

 • برگزاری تئاتر سرّسیب در دانشگاه شهید بهشتی
  تئاتر سرّسیب در دانشگاه شهید بهشتی به مدت هشت روز به مناسبت ایام الله دهه فجر ویژه بانوان برگزار گردید

 • رمز مانایی انقلاب
  کارشناسان برجسته غربى معترفند هر یک از تهدیدات و تهاجمات گسترده‌ای که براى جمهورى اسلامى تاکنون پیش آمده، چنانچه براى هر کشور دیگرى پیش آمده بود، عملاً آن نظام سیاسى را ساقط مى کرد.

 • حضور آیت الله اعرافی در دانشگاه شهید بهشتی
  آیت الله اعرافی رییس دانشگاه جامعه المصطفی و امام جمعه در مسجد الزهرا دانشگاه شهید بهشتی سخرانی کردند و با دانشجویان و ریاست دانشگاه از نزدیک دیدار کردند

 • آیا انقلاب اسلامی ایران همچنان پیشرو است؟
  اگر کسی فکر کند که انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ تمام شد یا گمان کند انقلاب فرانسه با فتح قلعه باستیل در سال ۱۷۸۹م کارش به پایان رسید؛ ماهیت انقلاب را نشناخته است. در واقع ..

 • مسئولان مراقب باشند كه جنجال هاي روزمره انتخاباتي آنها را سر گرم نكند
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار فرماندهان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی، ۲۲ بهمن و انتخابات را دو عید پرمضمون ملت ایران خواندند و

 • "جشنواره انقلاب ماندگار" ويژه دانشجويان دانشگاه هاي سراسر كشور
  همزمان با فرارسيدن ايام الله دهه فجر مركز آموزش مجازي دانشگاهيان، جشنواره اي را با عنوان "جشنواره انقلاب ماندگار" ويژه دانشجويان سراسر كشور را برگزار مي كند.

 

قرآن و عترت
 

مواریث پیامبران در نزد امام مهدی (عج) چیست؟
در کمال الدین از حضرت باقر علیه السلام در بیان شباهت حضرت قائم علیه السلام به جمعی از پیامبران آمده است که فرمود : و امّا روش موسی علیه السلام ترس مداوم و طول غیبت و پنهان بودن ولادت و رنج و زحمت شیعیان بعد از او بر اثر آزار و خواری که از دشمنان ببینند تا آنگاه که خدای عزّ و جل ظهور حضرتش را اجازه دهد و او را یاری کند و بر دشمنش تأیید نماید.
 ادامه خبر >>

آیا اکنون در شرایط صلح امام حسن (ع) قرار داریم؟
توجه به این نکته خیلی مهم است که یکی از تفاوت های عمده زمان امام حسن (ع) با شرایط فعلی این است که امام استقراری در حکومت نداشتند و امام وارث تقریباً فقط کوفه بودند.
 ادامه خبر >>

هیئت آرمانی، هیئتی است که دانشجو را انقلابی‌تر کند
به جز ایام سوگواری که ممکن است سینه‌زنی و عزاداری باشد، بقیه ایام و جلسات هفتگی یک زیارت مختصری است و یک روضه‌ای است در حد چهار، پنج دقیقه. بیشتر از این نیست.
 ادامه خبر >>

بیمه فعالان قرآنی در انتظار مرجع پرداخت‌کننده
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: هم‌اکنون به دنبال مرجعی هستیم تا پرداخت‌کننده بیمه فعالان قرآنی باشد.
 ادامه خبر >>
 ادامه خبر >>

نگاهی بر علل شکل گیری تشکیلات مخفی ائمه اطهار(ع) از دیدگاه رهبری
تلاش بی بدیل ائمه اطهار در نیل به هدف اصلیشان یعنی هدایت جامعه اسلامی پس از انحراف سقیفه، نمونه بارزی از یک پیکره منسجم را به نمایش می گذارد که..
 ادامه خبر >>

سوره مبارکه فتح؛ تصاویر فاتحان و سرشکستگان
چندی است که عده ای برای دفاع از توافقات و بیانیه های هسته ای گذشته و احتمالا آینده دست به دامان ماجرای صلح حدیبیه می شوند و..
 ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>